درباره ما

مفتخریم تیم حرفه‌ای شیراز نان را معرفی کنیم

روزهایی را به یاد می‌آوریم که زیر‌سایه بزرگان زندگی کردیم و آرزوهای بزرگی در سر داشتیم. حالا مرهون زحمات شبانه‌روزی و کار گروهی، تمام آن آرزوهای کوچک و بزرگ در قالب برندی همچون شیراز نان به واقعیت تبدیل شده‌اند. حالا قادر هستیم که انواع نان باکیفیت را در قالب‌های متنوعی تولید کنیم و سهمی از سفره‌های خانواده‌های ایرانی داشته‌باشیم. یاد گرفته‌ایم که دست به زانوی خویش بگیریم و بایستیم. از کوچک‌ترین تیم‌ها آغاز کرده‌ایم و حالا به یک گروه بزرگ و حرفه‌ای ارتقا یافته‌ایم.

روح کار تیمی در شیراز نان

درواقع تک‌تک همین افراد بودند که ما را تا این جای راه رسانده‌اند. تعهد ما بیش‌از هر چیزی به احساس مسئولیت به چنین کادر وفادار و متعهدی است که سرمایه‌های اصلی شیراز نان هستند. ما در هماهنگی با یکدیگر قدرت و روح کار تیمی را درک کرده‌ایم و در کنار هم به تکامل رسیده‌ایم. ما بهترین و متخصص‌ترین‌ها را در کنار خود داریم که به‌خوبی با نیازهای مشتریان آشنا هستند. بنابراین در قالب یک تیم قادر هستیم که انواع نان‌ها را تهیه کنیم که رضایت شما را به‌همراه داشته‌باشد. تیم حرفه‌ای ما تنها جمعی از افراد متعهد نیستند؛ بلکه هر یک منبعی از اطلاعاتی هستند که به ارتقای نهایی محصولات ما کمک کرده‌است. ما جمعی از حرفه‌ای‌ها هستیم.

شکرگذاریم…

تا به این مرحله از کار، روزهای سخت زیادی را پشت سر گذاشته و فرازها و نشیب‌های فراوانی را تجربه کرده‌ایم. همیشه آموخته‌ایم که شکرگذار باشیم و از حداقل منابعی که در اختیار داریم؛ بیشترین بهره را ببریم. از داشته‌هایمان راضی هستیم و شکرگذاری می‌کنیم. همواره یک چشم را به مسیر طی‌شده دوخته‌ایم و چشم دیگر را با امیدها و آرزوهای دور و درازمان به آینده سپرده‌ایم. ما همواره قدردان افرادی هستیم که ما را در راه رشد و پیشرفت‌مان یاری رسانده‌اند! بنابراین اهداف تیم خود را در جهتی سوق داده‌ایم که دین خود را نسبت به تمام محبت‌ها و امکاناتی که در اختیار ما گذاشته شد، ادا کنیم. ما این کار را با ارائه بهترین کیفیت نان در کشور انجام داده‌ایم و قصد داریم که قدرت و وسعت این کار را همچنان گسترش دهیم. حرکت رو به جلو، مهم‌ترین شعار شیراز نان است!

حرکت رو به جلو

ما اهل ماندن نیستیم و همیشه حرکت رو‌به‌جلو را انتخاب کرده‌ایم. هیچ قله‌ای برای ما دست‌نیافتنی نیست؛ اگر بدانیم که مشتریان و همراهان ما چه توقعاتی از ما دارند. درواقع اصل حرکت و پویایی ما، مدیون نگاه و توجه مشتریان‌مان است و شما هستید که ما را به سوی آینده سوق می‌دهید. ما همواره به‌دنبال کشف مرزهای تازه‌ای هستیم که شما را با چشیدن مزه‌های خاص شگفت‌زده کنیم. همیشه تلاش کرده‌ایم که از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات استفاده کرده و نتیجه نهایی کار را به یک شاهکار تبدیل کنیم. حتی رژیم‌های غذایی شما نیز برای ما مهم است و محصولاتی با سبک‌ها و سلیقه‌های متنوعی تولید و روانه بازار کرده‌ایم.

خلاقیت و کیفیت؛ دو اصل مهم در شیراز نان

کیفیت مواد‌اولیه از بدیهی‌ترین اتفاقاتی است که در تیم تخصصی شیراز نان مورد‌توجه است. ما قادر به توقف نیستیم و خلاقیت را در تمام عرصه‌های کار و فعالیت خود به‌کار گرفته‌ایم. از به‌کارگیری جدیدترین و مدرن‌ترین تجهیزات تولید نان تا مواد‌اولیه و روش‌های تولید، در هر مرحله دچار تغییرات اساسی می‌شوند و تیم ما را به جلو هدایت می‌کنند. بنابراین زمانی‌که از محصولات شیراز نان خریداری می‌کنید؛ مطمئن باشید که خلاقانه‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات از جمله نان لواش، نان حجیم، نان تست وغیره را در اختیار دارید. این مسئله را با اطمینان می‌گوییم؛ خدمت به مردم عزیز ایران، آرزوی قلبی ما است! بهترین‌ها را تنها به امید رضایت شما مهیا می‌کنیم.