چشم انداز

ان از آن محصولاتی است که هیچ‌گاه از سفره‌ها کنار گذاشته نشده‌است و نشانه برکت سفره‌های ایرانی است. اهمیت این منبع غذایی به‌اندازه‌ای است که شرکت‌های بسیاری را به‌سوی تولید و عرضه انواع نان‌ها سوق داده‌است. شرکت بزرگ شیراز نان نیز با در‌اختیار داشتن یک تیم پرانرژی و متعهد، در عرصه تولید متنوع‌ترین و باکیفیت‌ترین نان‌ها فعالیت می‌کند. همه تلاش ما تا به حال این بوده‌است که بهترین‌ها را در‌اختیار مشتریان‌مان قرار دهیم. افق‌های پیش‌روی ما آن‌چنان بلند است که لحظه‌ای ما را از حرکت باز نمی‌دارد. تلاش کرده و می‌کنیم که در تمام حوزه‌ها از جمله به‌کارگیری تجهیزات و فناوری‌ها جز اولین‌ها باشیم. تکنولوژی‌های استفاده‌شده در تیم ما از جدیدترین‌ها است؛ با این حال همواره سعی داریم که به‌سراغ تجهیزات مدرن‌تر و حرفه‌ای تر برویم. توجه به سلیقه و ذائقه مشتریان سبب شده‌است؛ کارکنانی را در اختیار بگیریم که از خلاقانه‌ترین ایده‌ها جهت تولید نمونه‌های جدید نان استفاده کنند. همچنین سلامت مشتریان که ناشی از کیفیت مواد اولیه ما است؛ همواره در چشم‌اندازهای این شرکت مورد‌توجه بوده‌است.

شرکت شیراز نان در طول سال‌ها تجارب ارزشمندی را کسب کرده‌است. روح سیری‌ناپذیر تیم ما جهت پیشرفت و جلب رضایت مشتریان سبب شده‌است که این شرکت چشم‌اندازهای زیادی را برای خود متصور شود. در ادامه بخشی از چشم‌اندازهای پیش‌روی شرکت را معرفی می‌کنیم:

  • ارتقای سلامت جامعه؛ تیم حرفه‌ای شیراز نان با توجه ویژه‌ای که تا به‌حال و در آینده به کیفیت مواد‌اولیه خود داشته و خواهد‌داشت؛ قدم بزرگی در بهبود وضعیت سلامتی افراد جامعه برداشته‌است. نان سهم بزرگی از وعده‌های غذایی ایرانیان را تشکیل می‌دهد و توجه به آن برابر با توجه به سلامتی جامعه‌مدنی است
  • جلب رضایت مشتریان؛ مشتریان همواره اولویت اول و آخر ما هستند! حاضریم جهت جلب رضایت بیشتر آن‌ها، خود را به زحمت بیندازیم و بهترین‌ها را در‌اختیار بگیریم. مشتری‌مداری نه‌تنها در گفتار، بلکه در عمل بخشی از چشم‌اندازهای ما است.
  • تقویت روحیه تیمی؛ از نخستین روزی که تولید نان را آغاز کرده‌ایم؛ کار تیمی را سرلوحه کارهای خود قرار داده‌ایم و اکنون تنها آن را ارتقا داده‌ایم و قصد داریم حتی بیشتر از آن نیز پیش برویم.
  • مسئولیت‌پذیری؛ خود را در قبال توجه و حمایت‌های شما مشتریان عزیز مسئول می‌دانیم و همواره تلاش می‌کنیم که در برابر فعالیت‌های خود مسئولیت‌پذیر و پاسخگو باشیم. برقراری ارتباط مستقیم با تمام سطوح مدیریتی شرکت از جمله چشم‌اندازهای تیم حرفه‌ای ما است.
  • دانش‌محوری و تعهد به قوانین؛ تا به امروز همواره سعی خود را کرده‌ایم که در راستای قوانین و چارچوب‌ها پیش رویم. از جدیدترین فناوری‌ها جهت ارتقا کار و حرفه خود استفاده کرده‌ایم. اما این خط‌پایان ما نخواهد بود و همواره در جهت پیشرفت و ارتقای خود کوشش خواهیم‌کرد