ماموریت ها

نان ارزشمندترین ماده‌غذایی سفره‌های ایرانی است که از گذشته تا‌کنون با عطر و طعمی دلنشین همواره مورد‌پسند مردم ما قرار داشته‌است و از آن به‌عنوان منبعی سرشار از فیبر، ویتامین و مواد‌مغذی دیگر یاد می‌شود. گروه تولیدی صنعتی شیراز نان را تیمی از افراد با انگیزه، مسئول و خلاق تشکیل داده‌است که با تلاش مستمر به‌دنبال جلب رضایت مشتریان خود هستند. ما ماموریت خود را تولید نان باکیفیت و اصیل ایرانی می‌دانیم و فعالیت‌های خود را بر‌اساس این هدف برنامه‌ریزی می‌کنیم. البته تولید نان باکیفیت تنها ماموریت ما نیست؛ ما خود را در برابر فرهنگ عمومی جامعه و نحوه مصرف نان نیز مسئول می‌دانیم و هرگز از این مهم دست نخواهیم‌کشید. سلامتی و تندرستی مشتریان، تنها یک آرزو از سوی ما نخواهد‌بود و برای دستیابی به آن تمام قوای خود را به‌کار گرفته‌ایم.

اگرچه شرکت شیراز نان از سال‌ها تجربه کاری برخوردار است اما ما خود را در میانه انجام ماموریت‌های گسترده خود می‌بینیم و همواره به آینده‌ای روشن امیدوار هستیم. ما مهم‌ترین ماموریت خود را تحقق موارد زیر می‌دانیم:

تولید نان باکیفیت

تولید نان با‌کیفیت تنها شعار ما نیست بلکه جهت تحقق این مهم همه تلاش خود را به‌کار خواهیم‌گرفت. ما با به‌کارگیری مواد‌اولیه مرغوب، استفاده از تجهیزات و فناوری پیشرفته و به کمک تیمی حرفه‌ای نانی را در اختیار شما قرار خواهیم‌داد که به لحاظ کیفیت با هیچ نمونه مشابهی قابل‌مقایسه نباشد.

کاهش ضایعات نان

از دیگر دغدغه‌های دائمی ما کاهش ضایعات نان است که تنها به کمک شما مشتریان عزیز امکان‌پذیر خواهد‌بود. اشاعه فرهنگ استفاده صحیح از نان و کاهش اتلاف آن، ماموریتی است که در برابر آن مسئول هستیم و تا زمان تحقق آن لحظه‌ای آرام نخواهیم‌گرفت.

تضمین سلامتی شما

نان ماده‌غذایی ارزشمندی است که فیبر مورد‌نیاز بدن ما را تامین می‌کند اما هدف ما از تولید نان تنها تامین فیبر نخواهد‌بود. پژوهشگران گروه تولیدی شیراز نان، همواره به‌دنبال ارتقا و بهبود کیفیت نان به لحاظ برخورداری از انواع مواد‌مغذی ارزشمند هستند.

بدین ترتیب نان به تنهایی یک ماده‌غذایی کامل خواهد‌بود که نیاز بدن به انواع ویتامین‌ها و مواد‌مغذی را تامین می‌کند. ما تنها به سلامتی شما می‌اندیشیم و با تمام قوا تلاش خود را جهت تحقق این آرزوی دیرینه به‌کار می‌گیریم.

نوآوری

ما همواره از ایده‌های جدید جهت جلب رضایت و اعتماد مشتریان استقبال می‌کنیم؛ بدین ترتیب تمامی تجهیزات و فناوری‌های نوین را جهت تحقق این ایده‌ها به‌کار خواهیم‌گرفت. ماندگاری نان ضمن حفظ کیفیت آن، دیگر ماموریت ما است که تلاش داریم بدان دست پیدا کنیم. ما هرگز از تجلی آینده‌ای بی‌نظیر ناامید نخواهیم‌شد و دست از تلاش برنمی داریم، چرا که مشتریانی همچون شما را در کنار خود داریم.