اهداف شیراز نان

گروه تولیدی صنعتی شیراز نان با برخورداری از سال‌ها تجربه کاری در حوزه تولید نان و به کمک دانش و فناوری‌های نوین، نان باکیفیت و مرغوب را برای سفره‌های ایرانی به ارمغان آورده‌است. عطر و طعم منحصر‌به‌فرد نان تولیدی در این شرکت موجب استقبال گسترده مشتریان از محصولات این گروه تولیدی شده‌است. توجه‌به ارزش غذایی نان و تضمین سلامتی شما مشتریان عزیز، همواره در اولویت ما قرار داشته‌است و هیچگاه از این مهم غافل نخواهیم‌شد. شیراز نان ماموریت خود را تحقق اهدافی می‌داند که در‌نهایت منجر‌به ارتقا سطح سلامتی جامعه می‌شود. توجه‌به فرهنگ مصرف نان در کشور سالهاست که مورد بحث بوده‌است اما هیچ اقدامی جهت تحقق آن صورت نگرفته‌است؛ ما اینجا هستیم که خط بطلانی بر شعارهای پوچ بکشیم و آنچه در‌نظر داریم را عملاً به شما اثبات خواهیم‌کرد. اقدامات و تلاش‌های ما در راستای ادای دین به مردم خوب سرزمینمان است و جلب رضایت شما مردم محترم تنها آرزوی ما خواهد‌بود. از جمله اهدافی که برای آینده خود و جامعه متصور هستیم و به طور حتم جهت تحقق آن‌ها تلاش خواهیم‌کرد، شامل موارد زیر خواهد‌بود:

ارتقا سطح کیفی محصولات نان

گروه صنعتی و تولیدی شیراز نان با بهره‌مندی از تیمی متخصص و حرفه‌ای، دلسوزانه به‌دنبال تولید نانی هستند که از لحاظ کیفیت، مرغوب و استاندارد باشد و بدین ترتیب دیگر جای نگرانی بابت مصرف نان در سفره‌های ایرانی وجود نداشته‌باشد. به‌کارگیری دستگاه‌ها و تجهیزات مطابق با آخرین فناوری‌های روز دنیا در کنار مهندسین متخصص، منجر‌به تولید نان منحصر‌به‌فردی شده‌است که هیچ نام دیگری در بازار یارای رقابت با آن نیست.

ارتقای فرهنگ مصرف نان

نان به‌عنوان ماده‌غذایی ارزشمندی که قرن‌هاست با فرهنگ مردم ایران اخت گرفته‌است، تاثیر بسزایی در تضمین سلامتی مردم جامعه دارد. مصرف صحیح نان و کاهش ضایعات آن، از جمله مهم‌ترین اهدافی است که با تلاش شبانه‌روزی به‌دنبال تحقق آن هستیم و هرگز از تلاش جهت دستیابی به آن ناامید نخواهیم‌شد. ما سهم خود از تولید نان باکیفیت و عاری از دورریز را به انجام می‌رسانیم و با اشاعه فرهنگ مصرف صحیح نان به مشتریان خود کمک می‌کنیم که جهت تحقق این امر مهم، در کنار ما باشند.

جلب رضایت مشتریان

ما به‌خوبی می‌دانیم که جلب رضایت شما عزیزان کار ساده‌ای نخواهد‌بود؛ به‌همین دلیل هرگز دست از تلاش برنداشته‌ایم و این رویا را همواره در ذهن خود خواهیم داشت. شرکت شیراز نان در‌نظر دارد، نانی تولید کند که نه تنها جهت مصرف روزانه مفید باشد بلکه سایر مواد‌مغذی مورد‌نیاز بدن افراد را نیز تامین کند. بدین ترتیب، مصرف نان چه برای کودکان و چه برای بیماران قلبی و دیابتی نه تنها مضر نخواهد‌بود، بلکه نویدبخش سلامتی آنها نیز خواهد‌بود. رضایت شما مشتریان تنها انگیزه ما جهت دستیابی به این اهداف است و تا زمانی که شما را در کنار خود داریم، تحقق کلیه این اهداف دشوار نخواهد‌بود.